Про компанію

ДОЗВОЛЬТЕ ПРЕДСТАВИТИСЯ. Міжрегіональне науково-виробниче агрооб’єднання «Наномікс» спеціалізується на розробці оригінальних біологічно-активних речовин і нанофлюоресцентних матеріалів для медицини і сільського господарства, в тому числі із застосуванням кавітаційних технологій. Засновниками бренду «НАНОМІКС®» і однойменної фірми є троє заслужених винахідників, доктора хімічних, фармацевтичних і технічних наук. Загальний обсяг винаходів співробітників об'єднання становить 360 (!) авторських свідоцтв і патентів.

 

НАШІ НАГОРОДИ. Підприємство Наномікс, його співробітники і мікродобриво НАНОМІКС®, яке випускається на ньому, мають численні нагороди:

  • медалі «Кращий вітчизняний товар року 2012, 2013, 2014», «Лідер галузі 2012, 2013, 2014, 2015, 2016 року», «Вибір України 2016», «За трудові заслуги», «За особливі успіхи», «Професійна слава України», «За заслуги і досягнення», «Зірка якості 2016», «Працівник року», «Bene merenti de professione», «Leader of the Branch», "Business star";
  • ордена «За заслуги перед Вітчизною», «Зірка економіки України», «Гордість України», «Лідер економіки України», «Зірка слави. Економіка України», «Професіонал галузі», «Слава нації», «Христа Спасителя», «Святого Миколи Чудотворця», "Decus oeconomicae".

ТОРГІВЕЛЬНА МАРКА І ТОРГОВИЙ ЗНАК «НАНОМІКС®» запатентовані в Україні, в Росії і країнах СНД. У країнах Євросоюзу препарат зареєстрований і активно застосовується під торговими марками «NANOFERTI®» і «CHELAMIX®», в країнах Африки і Близького Сходу — «NANOAGRICOLE®», «ADAPTAMIN®» і «NANOMIX®».

 

МІЖНАРОДНЕ ВИЗНАННЯ. Препарат отримав міжнародні сертифікати якості і під торговою маркою «NANOFERTI NATURALIS®» рекомендований для застосування в екологічних господарствах Європи, як найбільш ефективний і нешкідливий (NrZ / 13 / 20047-20052 / 12 / PC). Наші препарати НАНОМІКС®, НАНОФЕРТІ®, НАНОАГРІКОЛЬ®, АДАПТАМІН® і ХЕЛАМІКС® застосовуються в Литві, Латвії, Польщі, Словенії, Фінляндії, Англії, Росії, Нігерії, Чад, Гані, Того, Камеруні, Замбії, ПАР, Кенії, Уганді, Танзанії, Саудівської Аравії, Йорданії, Лівані, Таїланді. Триває реєстрація мікродобрив НАНОМІКС в Бразилії, Болівії, Домінікані, Єгипті, Марокко, Алжирі, Зімбабве, Лівані та Малайзії.


АКТУАЛЬНІСТЬ ПИТАННЯ. Виняткова важливість підживлення рослин відсутніми в грунті мікроелементами загальновизнана у світовій практиці і ні у кого не викликає сумніву. Мікроелементи, як і вітаміни, забезпечують найважливіші обмінні процеси внутрішньоклітинного метаболізму. Без них не утворюються ферменти, зупиняються окислювальні процеси, неможливий фотосинтез, утворення цукристих і білкових речовин. Без них неможливе життя!

Вибірковий аналіз ґрунтів України, Росії та Прибалтики показує, що вміст деяких життєво необхідних мікроелементів за останні роки експлуатації землі зменшився в десятки-сотні разів! На цьому тлі ефект від застосування традиційних (NPK) макродобрив багаторазово падає.

Проблема зниження родючості земель стала глобальною світовою загрозою. Біомаса культурних рослин на 60–80% не повертається до колообігу речовин в даному ландшафті.

Вміст гумусу в знаменитих українських чорноземах впав на чверть: щорічні втрати становлять в середньому 0,62 т/га. Майже 1,5 млн. га українських земель терміново потребують відновлення родючості, а 625 000 га колишнього чорнозему безповоротно втрачені для землеробства. Сьогодні Україна зберегла менше одного відсотка земель, родючість яких підтримується на належному рівні!

Навіть в США 55% колись родючих земель вже не придатні для ведення сільського господарства. У Європі цей показник ще вище і він катастрофічно зростає!
Щоб зловісний «Закон спадної родючості грунтів», сформульований в 1798 році англійським вченим священиком Томасом Мальтусом не знайшов підтвердження в Україні, терміново потрібні жорсткі заходи, що забезпечать відтворення родючості земель шляхом регулярного внесення в грунт «органіки», і застосування нешкідливих хелатованих мікроелементних препаратів останнього покоління, що всмоктуються всією поверхнею рослин.

Крім того, істотна зміна клімату ряду регіонів України в бік різко континентального, екстремальність погодних умов останніх років, зниження врожайності багатьох традиційних культур вимагають розробки адаптогенних препаратів, що підвищують стійкість рослин до несприятливих факторів зовнішнього впливу.