Наномікс

Нова розробка агросектора об'єднання — препарат НАНОМІКС — концентроване хелатне мікродобриво з комплексом біостимуляторів. Технологія його виробництва, побудована на ефекті гідродинамічної кавітації роторно-пульсаційної дії дозволила значно підвищити якість продукту і вигідно відбилася на його ціноутворенні.

Про компанію

Міжрегіональне науково-виробниче аграрне об'єднання «НАНОМІКС» спеціалізується на розробці і впровадженні оригінальних біологічно-активних речовин, препаратів і нанофлюоресцентних матеріалів для медицини, ветеринарії, фармації та сільського господарства, в тому числі із застосуванням кавітаційних і нанотехнологій.

Статті та презентації

26-08-21

Міжрегіональне науково-виробниче агрооб’єднання «Наномікс»
Спеціалізується на впровадженні новітніх досягнень науки і техніки в різні галузі народного господарства.

14-08-21

Статистика останніх років недвозначно натякає українським аграріям: на старих технологіях далеко не заїдеш. Цифри на сьогоднішній день такі: середня врожайність пшениці в Україні становить 34 центнера з га, при тому, що потенціал сучасних сортів коливається від 30 до 60.

14-08-21

иняткова важливість підгодівлі рослин мікроелементами, яких недостатньо в ґрунті, на сьогоднішній день в світі ні у кого не викликає сумніву. Мікроелементи подібно до вітамінів забезпечують найголовніші обмінні процеси організму. Без них неможливий фотосинтез.

14-08-21

Вирощування ячменю ярого передбачає використання його зерна переважно на кормові цілі та як сировини для харчової промисловості. В Україні успішно розвивається пивоварна промисловість.